Poganka i warsztaty

Poganka z założenia przeznaczone są dla osób zainteresowanych pogaństwem, szukających rzetelnych informacji i kontaktów wykraczających poza te wirtualne. Wśród stałych "bywalców" znajdują się zarówno poganie, jak i nie-poganie - ale pogan przyjaciele, partnerzy, wreszcie sympatycy samego zjawiska.

Poganka celowo organizowane są w miejscach publicznych, co pozwala pojawiającym się pierwszy raz na komfort związany z poczuciem bezpieczeństwa (niektórym czasami wydaje się wątpliwym twierdzenie, że poganie nie składają krwawych ofiar z czarnych kotów ;-) ).
Warto zaznaczyć, że poganka są jednak w głównej mierze spotkaniami towarzyskimi. Niejednokrotnie pojawiają się dyskusje stricte merytoryczne, ale nie to jest ich podstawowym celem (temu służą organizowane warsztaty o różnej tematyce), a nawiązywanie kontaktów i integracja.

Warsztaty to spotkania tematyczne, na których liczba uczestników jest ograniczona (ze względów praktycznych) do 10 osób. Przyjmują formę panelu dyskusyjnego lub zajęć praktycznych. Niektóre fotorelacje możecie obejrzeć w galerii, np tworzenie masek rytualnych lub wyrób świec woskowych.

Informacje o miejscu i dokładnej godzinie spotkań przesyłane są drogą mailową do osób zainteresowanych. Jeżeli chcesz się z nami spotkać - wyślij maila na adres podany w kontakcie. Uczestnictwo w warsztatach i ewentualnych zlotach jest możliwe dopiero, kiedy poznamy się nieco lepiej.