Publikacje"Wicca"
Agnieszka Mojmira Antonik


Wicca to religia dla myślących i chcących, dla ludzi, którzy wiedzą, czego chcą od życia, a jeśli nie wiedzą, to przynajmniej nie boją się uparcie dążyć do odnalezienia odpowiedzi na to pytanie. Wicca to religia dla kochających życie, dla pasjonatów, dla ludzi zakochanych, ale i dla tych, którzy właśnie tej pasji, miłości i radosnego uniesienia szukają. Wicca to religia, która pomaga odnaleźć siebie, ponownie nawiązać związek z naturą i jej cyklem, ożywić zaspaną duchowość i poznać ludzi, którzy nie obawiają się być niepowtarzalnymi i szczęśliwymi. 

/fragment książki/

Książka - jako pierwsza na naszym rynku pozycja autorstwa Polki inicjowanej w jedną z tradycyjnych gałęzi wicca - ukaże się w księgarniach na początku marca 2011 i będzie dostępna m.in. w sklepach sieci Empik.
"Somayog. Jak cofnąć czas?"
Inga Schorowska


Somayog jest połączeniem technik rozwijających świadomość ciała z jogą pochodzącą z tradycji Vedanty. Stworzona w indyjskim International Meditation Institute na początku lat dziewięćdziesiątych przez Danielle Munoz, Somayog koncentruje się na doskonaleniu postawy, zwiększaniu ruchomości i elastyczności kręgosłupa, wzmacnianiu mięśni posturalnych i rozwijaniu świadomości ciała. Dodatkową korzyścią jest umiejętność natychmiastowego rozluźnienia mięśni.
Somayog powoduje przemianę ciała i umysłu. Łudząco prosta i rozbrajająco powtarzalna, jest wysoce zaawansowaną techniką jogi, odsłaniającą kolejne, coraz głębsze poziomy w miarę praktyki. Rozwija i stymuluje ciało fizyczne, jednocześnie wzmacniając i stabilizując energetykę organizmu. Jest doskonałym wprowadzeniem do jogi dla początkujących i wyzwaniem dla zaawansowanych adeptów, którzy będą w stanie docenić subtelność tej metody.
Książka "Somayog. Jak cofnąć czas?" przedstawia tą nieznaną w Polsce metodę łącznie ze szczegółowym opisem ćwiczeń, tak, aby każdy mógł ją praktykować nawet nie mając kontaktu z nauczycielem. 

Część nakładu w cenie 28zł za sztukę będzie rozprowadzona w dystrybucji bezpośredniej, zainteresowanych zapraszamy do kontaktu na adres: somayog@gmail.com, kristinn.art@gmail.com